Pārdodam domēnu un lapu www.indijasvizas.lv Zvanīt 26986864Privātums un datu drošība

Tūrisma operators Milagro Travel, cienot savu klientu privātumu, ietur stingru privātuma politiku, kuras mērķis ir uzticība mūsu klientos.

Klientu personīgās informācijas izmantošana
Sniedzot personīgos datus Indijas vīzas formu aizpildīšanas procesā Jums būs nepieciešams uzrādīt - vārds, uzvārds, pasta adrese, telefona numurs un e-pasta adrese un cita veida nepieciešamo informāciju, kas tiek izmantota Indijas vēstniecībā dokumentu kārtošanas un vīzu izgatavošanas procesā. Jūsu sniegtā informācija var tikt nodota tikai mūsu sadarbības partneriem (Indijas vēstniecībai Stokholmā) ar mērķi veikt Jūsu dokumentu apstradi un Indijas vīzas vai Indijas tranzītvīzas izgatavošanu.

Milagro Travel klientu dati un trešās personas
Milagro Travel klientu datus atklāj tikai sadarbības partneriem tikai attiecīgā klienta ceļojuma dokumentu kārtosanai. Mēs nesniedzam un nepārdodam mūsu klientu sniegtos datus citiem uzņēmumiem.

Milagro Travel klientu sniegtā informācija un tiešie e-pasta sūtījumi
Milagro Travel klientu sniegtie e-pasti var tikt izmantoti, lai informētu par jaunumiem vai īpašajiem piedāvājumiem, taču tas notiek samērā reti, pie tam tikai tad, ja esam pārliecināti, ka šī informācija Jums varētu noderēt! Ja tomēr nevēlaties saņemt jaunumus vai īpašo piedāvājumu sūtījumus uz savu e-pasta adresi, Jūs no šī pakalpojuma varat atteikties uzklikšķinot uz īpaši šim mērķim paredzētas saites attiecīgaja piedāvājumā vai rakstot mums uz e-pasta adresi info@baltictravelservices.com

Ja Jums radušies papildus jautajumi vai neskaidrības, lūdzu, rakstiet uz info@baltictravelservices.com vai, iepriekš piezvanot, piesakiet vizīti Milagro Travel birojā:

SIA BALTIC TRAVEL SERVICES
Kr.Barona iela 44 - 23, Rīga LV 1011, Latvija
Tālrunis: +371 677 10401
Fakss: +371 67710402